Про пейзажну фотографію як роботу, думки вголос.

Пейзаж, як жанр у фотографії, є і завжди був найпопулярнішим серед фотографів, переважно серед любителів. Хоча професіоналів теж достатньо, але щоб відразу заробляти фотографією на життя, більшість обирають весільні та портретні фотозйомки ( хоча і в цих жанрах, справжніх митців, не так вже і багато ).
Так сталося, що пейзажне фото, є і моїм улюбленим хобі, якому я приділяю весь свій вільний час. За останні шість років, це заняття мені не тільки не набридло, а все більше і більше втягує і захоплює.


Прийшла до мене ця любов, разом з походами у гори, зокрема в наші Карпати. І з часом, виникає бажання. зробити своє улюблене заняття не тільки хобі, але й сенсом життя і роботою.
Поки в цій справі, я не є експертом, але хотів би в цій статті розібрати пункти і засоби заробітку на пейзажній фотографії.
Найпростіший спосіб, поки ви ще навчаєтесь фото мистецтву, і не можете похвалитися шикарними фото в портфоліо- це фотобанки, сайти, на яких купують ваші фото за копійки, але у великих кількостях… Купують не відразу, для цього потрібно дуже багато працювати, завантажувати тисячі фото, і можливо, це почне вам колись приносити дохід, який буде вистачати принаймні на життя. Та й фото теж мають бути більш менш хорошої якості, кому потрібний шлак. Але десь читав, що пейзажні фото на фото стоках, мають бути дуже високої якості і в величезній кількості ( десятки тисяч в портфелі ). Найпопулярнішим, на даний момент, є shutterstock.


Слідуючий спосіб, вже забирає більше часу. Це прагнення постійного покращення фото, як за якістю, так і композиційно. Розвиток і реклама своїх фото у соц мережах і фото сайтах, Створення власного сайту. Вдосконалення фото настільки, щоб вони завжди засвічувались в топах кращих фотосайтів. Серед українських, це Фотограферс, серед міжнародних 500px, є ще російський 35 photo. Приймати участь у різних фотоконкурсах, як національних, так і міжнародних. І тоді також, можливо, за надцяту кількість років, у вас почнуть купувати фото великі корпорації за пристойні гроші. Хіба у вас якийсь просто вроджений талант, відразу спадає на думку Max Rive, який за дуже короткий термін, щось два три роки, став визнаним митцем і фотографом року у світі.


Ще один з способів, це організація фото турів.. Для цього вже потрібно мати хороший заділ, бути достатньо відомим і хорошим фотографом ( але це не факт ), мати бездоганну репутацію і вміти організувати цікаві подорожі з добре продуманою логістикою. Цікаво на цю тему, подивитись відео Дмитра Шатрова на Ютубі, там ціла наука і все продумано до дрібниць.


Ще, якщо ви вмієте гарно і цікаво писати, можна продавати свої статті з фото, у різні видання, бути, так як би вільним журналістом.
Коли у вас гарні світлини, їх можна друкувати, обрамлювати і продавати як фотокартини. Тут важливий якісний друк і хороша рамерня. Але є і багато інших варіантів друку, на полотні, холсті, пінокартоні, композиті, акрилі та ін..
Також, можна поєднувати все вищезгадане)))
То ж не варто чекати від улюбленого заняття великих прибутків, на те воно і хобі, але звичайно є вийнятки і можливо цим вийнятком, будете ви)))

Якщо віддаєтесь повністю улюбленому ділу, вкладаєте любов і душу, все обов’язково вийде!!!

Маю надію, Вам було цікаво)))

З повагою, Михайло Ременюк.

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі