І ЗНОВУ КУКУЛ !!!

Вже пройшло більше місяця, після мого останнього походу в наші Карпати, до речі досить вдалого на рахунок фото!!! Для мене гори, це вже як наркотик, після таких великих перерв, починається справжня ломка)) В похід вже дуже хотів, але погода була несприятлива, ще й лавино небезпечна.

І нарешті, 15 лютого поїхав знову, в довгоочікувану подорож за пошуками вдалих кадрів. Ніяк не міг визначитись з тим, куди саме піти.. Найбільше хотілось на Мармарош, але не було компаньйонів з відповідним спорядженням серед знайомих, які могли б піти (самому на Марми, якось стрьомновато). Та й мої поїздки відбуваються спонтанно, купив квитки і поїхав, не всі до цього готові, наперед ніколи не планую. От коли купив квитки, тоді вже і написав мені, один з друзів по ФБ, чи не планую в похід) Сконтактувавшись, вирішили йти знову на Кукул.. не дуже хотілося тягнути намет, лопату і снігоступи, а це десь біля 6 кг.За традицією, приїхавши вранці в Коломию, відразу пішов на каву)), до дизеля на Рахів ще дві години.

В Вороненко приїхали близько одинадцятої.. Погода була суперова, снігу теж було достатньо. По дорозі перестрілися ще з одними туристами з Чернівців, і домовились що ми на Григорівці, а вони на Озірній))) Песик, який був з ними, зробив мій похід)))

Вийшовши на хребтик, краєвиди і огляд були просто ідеальні..Чорногора з Говерлою і Петросом, Свидовець з Близницями, Сивулі, Довбушанка і Хом’як з Синяком, все як на долоні.Зайшовши в колибу на полонині Григорівка, розпакувавшись і пообідавши, пішли потихеньку до вечірньої фотосесії Карпатських схилів. Вечір був фантастичний, який перейшов в не менш фантастичну місячну ніч.

За місячним календарем, який я переглядав перед походом, місяць сідав близько 4 ранку. Останнім часом, вранці якось так важко вилазити з теплого спальника ( старість напевно ), але мотивуючись тим, що потім буде пізно( на яскраві безхмарні зоряні ночі в горах, важко натрапити ), все таки змувсив себе встати і зібратись для фотографування Чумацького шляху))

Світанок був також гарним, але з полонини Григорівка, самого сходу Сонця не видно. Поснідавши і зібравшись, вирішили піти на якусь іншу колибу, блище до полонини Лабєска, щоб познимкувати ще й ранкове Сонечко. Але згодом з’ясувалося, що практично всі колиби зайняті, а якісь варвари, ще влітку спалили колибу на Лабєсці. Залишалася вільною колибка на полонині Середня, ми туди і пішли. А тим часом на вулиці все теплішало, сніг потроху сходив. Далі все стандартно. Фотографування заходу Сонця, сутінків, після вечері пару кадрів місячного світла на полонині.. Вранці вдалося прокинутись і заснимкувати Місячний захід, зоряне небо з Чумацьким шляхом і дуже яскравою Венерою. Ну і звичайно схід Сонця на полонині Лабєска, яка нас порадувала просто шикарними туманами..

От і все, похід вдався!!! Заряду Карпатської енергії знову вистачить на місяць)) Але вже хочеться весни!!!

Дякую за увагу, з повагою Михайло Ременюк.

Всі фото, є моєю особистою власністю! Довільне використання без моєї згоди, категорично заборонене і захищається Законом України Про авторське право і суміжні права
Детальніше: http://kodeksy.com.ua/pro_avtors_ke_pravo_i_sumizhni_prava.ht

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі