РІЗДВО В КАРПАТАХ


Тільки вернувшись, з новорічної подорожі Карпатами, мій “внутрішній фотограф” був взагалі незадоволений. Оскільки, мої туристичні походи дуже сильно переплітаються з фотографуванням, а на ті дні, що ми були у горах ( з 30.12. по 2.01), фотографувати практично не було що..
Ще не повністю відійшовши від поїздки, все таки хотілось” шедеврів”))) І тут, переглядаючи за звичкою прогноз синоптиків у карпатському регіоні, побачив невеличке віконце на сьоме, восьме січня..

Довго не думаючи, відразу купив квитки туди і назад..
Вирішив йти на хребет Кукул, тож Вороненка, зустріла мене похмурою і дуже сніжною погодою.

Добре що взяв снігоступи, тому що коли вийшов з лісу( в якому, було просто казково) на сам хребтик, без них би далеко не зайшов!


Було дуже засніжено, дуже гарно навколо і повний штиль, хоча морозець був досить сильний. Навкруги захмарено і похмуро, але прогноз вселяв оптимізм.
Йшлося дуже повільно, від великої кількості пухкого снігу снігоступам було важко)))
Коли вже доходив до полонини Плеханівка або її частіше називають Григорівка, на небі з’явився “промінь надії”, спочатку маленький маленький.. Час йшов до вечора, і цей “промінь” переріс у справжню дискотеку в честь Різдвяних свят!!! Таке я дуже люблю. Нафотографувався до схочу.. Просто грандіозний захід сонця, ідеально ясна зоряна ніч, плавно перейшла в дуже ніжний світанок..
Потім був денний перехід по хребту, до полонини Озірна, теж з гарними погодними явищами і файним небом і світлом.

На цьому погода скінчилася, вже заходу не було видно.. Але цього мені було достатньо.. “внутрішній фотограф” задоволений повністю!!!
Тож самого ранку, самозадоволений своїм рішенням поїхати на Різдво у гори, побрів потихеньку, до свого потягу у Ворохту)) 

З повагою, Михайло Ременюк.

Всі фото, є моєю особистою власністю! Довільне використання без моєї згоди, категорично заборонене і захищається Законом України Про авторське право і суміжні права
Детальніше: http://kodeksy.com.ua/pro_avtors_ke_pravo_i_sumizhni_prava.ht

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
юрiй
2 роки тому

рад знайомству з тобою… ось де можно черпати невгамовнiсть!