Чому зима, найкраща пора, для туриста фотографа…

Особисто для мене, всі пори року улюблені! Але кожний сезон має свої плюси (мінусів немає взагалі)..
В цій статті, хочу поділитися своєю думкою, чому рахую зиму, напевне найкращою порою для фотографічних мандрівок українськими Карпатами і не тільки, якими переважно і ходжу взимку..
По перше, взимку в горах дуже гарно, особливо після випадання великої кількості свіжого снігу, який не встиг ще ніхто натоптати!

По друге, для мене це найголовніший пункт, взимку набагато менше туристів! І ті що зустрічаються, це переважно досвідчені і обізнані про осмислене і культурне поводження на природі люди!

Далі, вже буду писати не по пунктам )))
Ні з чим не зрівняється цей морозний смак гірського повітря, прозорість, морозні ранки..

Взимку можна закопатися в сніг з наметом, захистившись від вітру і морозу!

Також всі карпатські колиби, які влітку зайняті пастухами і сироварами, взимку вільні, мають пічки, знаходяться в мальовничих місцях просто з бомбезними краєвидами!!!

Зимою на гірських хребтах і навіть вершинах, немає машин і мотоциклістів (які мене особисто дуже дратують, заборонив би це все нафіг)
Ще один плюс, що в ті місця, де влітку немає води, взимку її носити не потрібно, проблеми з водою відпадають!
Також немає мушкари, комарів, мух, змій ну і ведмедів, напевно шо)))
Взимку дуже прозоре небо, і для того, хто любить фотографувати нічні пейзажі, це великий плюс..крім того, менше гріється матриця на морозі при довгих нічних витримках, що зменшує кількість шумів на фото.

Ще можна перевірити свою фізичну підготовку, пройшовши зимовий Чорногірський хребет, що за мінливої карпатської погоди, є досить важкою і небезпечною затією!!
Ну і звичайно, Новий рік на Говерлі!!! Ця атмосфера, яка панує на найвищій вершині країни..це є наркотик! Ви вже не захочете ні ресторанів, ні нічних клубів..питання де зустрічати Новий рік буде знято назавжди!!! Я вам це гарантую 😉

Зима в Карпатах фантастична!!! Але щоб побачити цю красу з хребтів і вершин, потрібно мати не тільки хороше і надійне спорядження, зручний спеціалізований одяг і взуття..але і надійних і вірних друзів, хорошу фізичну і моральну підготовку!!! Зима в Карпатах прекрасна, але небезпечна…помилок не вибачає!!!

З повагою, Михайло Ременюк

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ігор Марценюк
Ігор Марценюк
2 роки тому

Михайле, і знову доброго дня! Ви у своєму пості чудово і переконливо розкрили принади зимових фотоподорожей. Є цілком контретне запитання: чи влаштовуєте зимові фототури для “однодумців”? Я один із них – люблю зимові фотосесії, проте гірського досвіду небагато. Дякую за відповідь.