Парашка Прекрасна, або найкращий похід на “Сколівські Бескиди”!

Після придбання нового фотоапарату, от дуже мені кортить, потестити його по повній програмі, і в таких ситуаціях, де попередник не справлявся.
Після польових умов околиць рідного містечка, і походу на Явірник, хотілось повноцінного світанку. з яскравим сонцем! Та й на вихідні, вдома не дуже хотілось сидіти.
По прогнозу погоди, хороша погода була на франківщині, але на жаль, з добиранням ніяк не встигав зібратись, то ж лишалась Боржава і Сколівські Бескиди!
Боржава відлала, оскільки там передавався не дуже втішний прогноз на вихідні, та й згодом з’ясувалось, що відмінили всі електрички!. То ж лишались Бескиди, ну і крім Парашки, де можна нормально набрати висоту і прогулятись з однією ночівлею, не було інших варіантів.
На Парашці, я був двічі, і то з одноденками, чесно кажучи, цей хребтик не дуже мене вразив. Та й цього разу, коли ми почали підйом, все затягнуло хмарами і туманом під супроводом то сильного, то дрібного дощу.
Коли вийшли на хребтик, видимості взагалі не було, все затягнуто густим туманом, ще й пориви досить сильного вітру, оптимізму не додавали. На відміну від Яремче і Явірника, де панувала тиждень тому, справжня золота осінь, в цих місцях від листя на деревах, вже практично не залишилось і сліду! Ще й місцями досить глибокий мокрий сніг!

То ж ми пройшли по хребту декілька кілометрів, під супровід дощу і вітру, знайшли більш-менш нормальне місце для намету, та й вирішили зупинитись на ночівлю, навіть не знаючи де ми є(хоч джіпіеска була, але не дивились). Повечеряли, і полягали спати. Вночі теж падав дощ, дув вітер, але спалося добре!
Те що було вранці, тут без зайвих слів, пропоную переглянути підбірку фото з цієї прогулянки!

0 0 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
3 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Роман
2 роки тому

Файно.

Ігор
Ігор
2 роки тому

Бімба!