Подорож в осінь..Явірник

Золота осінь, яка цього року дуже порадувала, по тихенько добігає свого кінця(маю на увазі, золоту пору, а не осінь в загальному) А я,в Карпати за хорошої погоди, ніяк не міг вибратися. От нарешті, по вирішував всі свої справи, на календарі вже починається третя частина жовтня, і дивлячись на погоду, все стає печальніше і печальніше. Куди? Боржава, Бескиди-це те, що поблизу, все, по погоді. Дивлюсь далі, щось ніц. Ну вже змирився, думаю поїду на суботу на одноденку в Сколе(бо на неділю вже дощі) , прогуляюся на Парашку(не дуже люблю туди ходити чомусь)
Аж дивлюсь, на суботу більш менш нормальні погодні умови в Яремче, а звідти можна пробігтись на Явірник(дуже мені ця гірка і полонина подобаються)

Тож довго не думаючи, купую квитки назад на потяг  , 30хв.на збори, і бігом на автобус Львів Яремче. Це була п’ятниця, на автобус я ледь встиг, у Львові творилось на дорогах щось жахливе, багато аварій, повно транспорту, а їхати через все місто, від краю до краю. В Яремче я приїхав пізно вночі в 0.30,та й пішов потихеньку на полонину Явірник. Прийшов десь біля третьої ночі, поставив намет, зробив пару знимків, та й ліг спати.

Вранці все якесь було затягнуте хмарами, то ж фотографувати дуже не було що. Але все таки на самому Явірнику , і при спуску в  Яремче, нафотографувався до неможу, аж набридло, стани були просто казкові, особливо в осінньому лісі)) На вокзал, я спустився втомлений і задоволений, на мене ще чекає довга дорога додому)) 

6
Оставить комментарий

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
LarrylummaОрестаmykhailoremeniukЛюба Лиско Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Люба Лиско
Guest
Люба Лиско

Талановито, професійно, захопливо!!!

Ореста
Guest
Ореста

Міша, страшенно люблю твої знимки! Вони якісь магічні і казкові. Ти ще і писати почав?! Це чудово! Молодчинка!!! Продовжуй в тому дусі!!! А народ однозначно тебе і читає і переглядає твої знимки, просто, можливо, не усі відгукуються). Бомбезно-файнезних тобі кадрів 😉

Larrylumma
Guest
Larrylumma

Our adept crew of less costly college or university writers, scientists and students deliver.

Larrylumma
Guest
Larrylumma

A Deserving Essay Composing Company British isles Primarily based To Cater To The Educational Connected | A budget essay aid have been formed available by our assistance because of with the.